MENU

Zespół CADSOL  jako jedyny partner Dassault Systemes w Polsce dysponuje zespołem inżynierów z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w integracji modułów CAM od Dassault Systemes oraz tworzeniu postprocesorów generujących programy na wszelkiego typu sterowniki CNC maszyn do obróbki skrawaniem. Każdy z naszych postprocesorów jest idealnie dopasowany do potrzeb oraz wymagań klienta. Wieloletnie doświadczenie w integracji rozwiązań CAM pozwoliło nam na zdobycie wiedzy i umiejętności na najwyższym i bezkonkurencyjnym poziomie. Dodatkowo posiadamy również doświadczenie w pisaniu postprocesorów w ustandaryzowanym środowisku IMS.

 

 

Kluczową cechą naszych postprocesorów jest unikalność, ponieważ nie są budowane przy pomocy postbuilderów, przez co nie zawierają wszystkich ich ograniczeń oraz mankamentów. Nasze rozwiązania są zawsze w 100% zgodne z wymaganiami klienta oraz specyfiką przyjętą w jego pracy. 

 

Dodatkowe usługi:

 

  • integracji rozwiązań CAM ze środowiskiem symulacji, weryfikacji i optymalizacji ścieżki narzędzia,
  • współpraca z firmami zajmującymi się budową informatycznych systemów integrujących park maszynowy w sieci DNC pozwalających na:
  • scentralizowaną transmisje danych NC,
  • zarzadzanie danymi NC,
  • gromadzenie i raportowanie danych produkcyjnych.

©Copyright 2017 - CADSOL Design Polska Sp. z o.o. All rights reserved. Realizacja: 3motion