CadMouse – pierwsza na świecie myszka komputerowa dedykowana dla profesjonalistów CAD

28 lutego 2017

Chcesz zwiększyć wydajność i przyspieszyć pracę w systemie CATIA? Jeśli tak to teraz jest to możliwe dzięki myszce 3D firmy 3Dconnexion. Przekonaj się, dlaczego tysiące użytkowników w przemyśle lotniczym i samochodowym nie wyobraża sobie pracy w systemie CATIA V5 bez myszki 3D. Wykorzystaj ogromne możliwości, które nie są dostępne dla użytkowników posługujących się zwykłą myszką.

W jaki sposób właściwości myszki CadMouse wyprzedzają i deklasują zwykłą myszkę?

Pełnowymiarowy, dedykowany przycisk środkowy – każdy użytkownik CAD wie, jak bardzo jest uzależniony od środkowego przycisku myszy, jednak większość zwyczajnych myszy ma tą właściwość schowaną pod kółkiem. Myszka CadMouse posiada dedykowany, pełnowymiarowy środkowy przycisk, dzięki któremu nie ma już potrzeby klikania niewygodnym kółkiem nawet tysiąc razy dziennie.

QuickZoom – szybkie, płynne przybliżanie i oddalanie modeli oraz rysunków za pomocą jednego kliknięcia przycisku pod kciukiem. Połączenie tej funkcji z nawigacją w technologii sześciu stopni swobody ruchu możliwą dzięki myszce 3D firmy 3Dconnexion jeszcze bardziej udoskonala styl pracy obiema rękami.

Kółko Smart Scroll – automatyczna funkcjonalność kółka do przewijania w zależności od aktywnej aplikacji. Precyzyjne powiększanie/pomniejszanie z dokładnością co do kliknięcia w aplikacjach CAD lub szybkie przewijanie w przeglądarkach i dokumentach. To płynny sposób obsługi, którego nie zapewniają inne myszy.

Zaawansowany czujnik laserowy – dzięki czułości 8200 dpi i częstotliwości próbkowania aż do 1000 Hz (czas reakcji: 1 milisekunda) klikasz dokładnie tam, gdzie chcesz i kiedy chcesz. Mysz CadMouse zapewnia poziom precyzji, której specjaliści CAD wymagają i na którą zasługują.

Przycisk gestów / menu radialne – przycisk gestów na myszy CadMouse otwiera specyficzne dla środowiska menu radialne. Proste przesunięcie kursora w lewo, prawo, w górę czy w dół aktywuje wybraną komendę.

Optymalnie dopracowana podstawa PTFE – z uwagi na to, że 3Dconnexion specjalizuje się w branży CAD, dużą wagę przywiązujemy do wpływu materiałów i geometrii na tarcie statyczne i kinetyczne w trakcie ruchu myszą. To szczególnie ważne, jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że zaawansowani specjaliści CAD mogą wykonywać ruchy myszką o łącznej długości nawet do 1 km na tydzień. Mysz CadMouse firmy 3Dconnexion jest wyposażona w optymalnie opracowaną podstawę wykonaną z materiału PTFE, który ma jeden z najniższych współczynników tarcia po powierzchni, co prowadzi do prawie idealnej równowagi. Rezultat? CadMouse porusza się dokładnie tak, jak tego chcesz – cały czas.

Mysz jest stylowa i ergonomiczna — stanowi wygodne podparcie dla dłoni ułożonej w naturalnej pozycji.

https://www.youtube.com/watch?v=O7QruvBQ6SU

Artykuł przygotowany na podstawie strony: http://www.3dconnexion.pl