CADSOL Platynowym Partnerem trzeci rok z rzędu

4 lutego 2021

Miło nam poinformować, że trzeci rok z rzędu i po raz kolejny jako jedyny polski partner, CADSOL Design Polska został uhonorowany tytułem Dassault Systemes Platinum Partner. Jest to nie tylko rezultat pracy całego zespołu, ale przede wszystkim uwieńczenie zaufania naszych Klientów, za które chcemy gorąco podziękować.

W tym trudnym czasie taka informacja może tylko cieszyć. Miejmy nadzieję, że ten rok pozwoli nam na dalszy rozwój oraz owocną współpracę z naszymi aktualnymi oraz przyszłymi Klientami.

Ostatni rok pokazał wszystkim, jak szybko i niespodziewanie mogą zmienić się potrzeby związane z pracą działów konstrukcyjnych, produkcją i przemysłem. Platforma 3DEXPERIENCE On Cloud, która pozwala na zdalną współpracę wszystkich członków zespołu konstrukcyjnego, okazała się odpowiedzią na zaistniałą sytuację. Zaś roboty współpracujące marki Universal Robots są idealną odpowiedzią na potrzeby firm produkcyjnych wszelkiego rodzaju gałęzi przemysłu. Dzięki tym produktom oferta CADSOL Design Polska stała się rozwiązaniem, które jest bezkonkurencyjne, niezawodne, a co najważniejsze odpowiednie dla aktualnych potrzeb przemysłu.

Zapraszamy do kontaktu!