CATIA V5 Die Face Design w języku polskim

21 maja 2019

Wspólnie z firmą Dassault Systemes zapraszamy na webinarium “CATIA V5 Die Face Design”.

Jeśli Twoja firma zajmuje się opracowywaniem procesów wielooperacyjnego kształtowania blach karoseryjnych oraz projektowaniem tłoczników do produkcji tych elementów, korzysta z systemu CATIA V5 (lub rozważa jego wdrożenie) i widzi potrzebę przyspieszenia prac konstrukcyjnych, to nie możesz zignorować tego zaproszenia.

CATIA V5 Die Face Design to nowe środowisko systemu CATIA V5, które zwiększa produktywność (nawet o 50% w porównaniu do standardowych narzędzi dostępnych w Generative Shape Design), prowadząc użytkowników od planowania koncepcji procesu kształtowania do projektu szczegółowego.

Wczesne planowanie koncepcji procesu pozwala przewidywać ograniczenia produkcyjne oraz optymalizować operacje wykonywane na poszczególnych etapach procesu.

Na etapie projektowania szczegółowego dedykowane polecenia wspomagają konstruktora
w definiowaniu złożonych modeli, bez konieczności bycia ekspertem w zakresie modelowania powierzchniowego. Analiza i optymalizacja kierunków formowania, zarządzanie krzywymi przycinania, automatyczne wypełnianie otworów czy kompensacja efektu sprężystości, to tylko niektóre z możliwości dostępnych w środowisku Die Face Design.

A wszystko to zintegrowane z oryginalną geometrią części formowanej.

 

Zapraszamy na bezpłatne webinarium – już 7 czerwca!

godz. 10:00 – 11:30

Prowadzący: Andrzej Wełyczko

 

REJESTRACJA