Hyundai dalej będzie korzystał z CATIA od Dassault Systemes

28 lipca 2022

Hyundai Motor przedłużył umowę na oprogramowanie CATIA na kolejne 5 lat. Firma z branży automotive już od 30 lat jest partnerem Dassault Systemes.

Narzędzie przez ostatnie 30 lat przyczyniło się do rozwoju marek Hyundai Motor oraz związanych z nimi technologii w branży automotive. Obecnie oprogramowanie do projektowania 3D wykorzystywane jest przez jednostki Hyundai Motor zlokalizowane w kilku krajach.

CATIA to rozwiązanie służące do projektowania procesu produkcyjnego w modelu 3D, od wstępnego etapu planowania po projektowanie, analizę i montaż. Dzięki funkcjonalności oprogramowania można skrócić proces rozwoju produktu, a także obniżyć związane z tym koszty. Narzędzie Dassault Systemes to jedno z najbardziej rozbudowanych programów wspomagających prace inżynierskie oraz cykl zarządzania produktu. CATIA V5 wymagana jest zwykle przy współpracy z największymi firmami motoryzacyjnymi oraz lotniczymi na świecie.

Więcej o przedłużeniu współpracy Hyundai oraz Dassault Systemes.


Planujesz współpracę z firmami działającymi w branży automotive takimi jak Hyundai? Sprawdź naszą ofertę na zakup licencji CATIA. Jako oficjalny dystrybutor Dassault Systemes, oferujemy oprogramowanie w atrakcyjnych cenach!