SpaceMouse Pro Wireless – zaawansowana bezprzewodowa myszka 3D

28 lutego 2017

Potrafisz wyobrazić sobie, że trzymasz model 3D w dłoni? Taki efekt, możesz uzyskać dzięki SpaceMouse Pro Wireless.

SpaceMouse Pro Wireless to bezprzewodowy manipulator dla bardziej zaawansowanych użytkowników, którzy chcą ograniczyć korzystanie z klawiatury oraz zwiększyć wydajność i efektywność pracy. Manipulator ten jest wyposażony w 15 łatwo programowalnych przycisków. Duża gumowa podkładka, która stanowi część manipulatora, znacznie odciąża nadgarstek.

Doskonała nawigacja 3D

SpaceMouse Pro Wireless zapewnia poczucie naturalnej nawigacji 3D. Stosowana w myszce technologia łączności bezprzewodowej 3Dconnexion 2,4 GHz zapewnia dostęp do materiałów 3D w czasie rzeczywistym. Dzięki temu można płynnie przesuwać, obracać, przybliżać i analizować projekty i modele pod dowolnym kątem. Masz wrażenie, że niemal trzymasz model w rękach.

Nieograniczona swoboda dzięki funkcji bezprzewodowej

Dzięki zastosowaniu technologii łączności bezprzewodowej nie widać nieestetycznych kabli, a podczas ważnego spotkania lub prezentacji można łatwo przekazać myszkę innemu użytkownikowi.

Długa żywotność baterii

Mysz bezprzewodowa może pracować do 2 miesięcy po naładowaniu, przy założeniu 8 godzin pracy dziennie przez 5 dni w tygodniu. Pełne ładowanie baterii za pomocą kabla USB trwa 2 godziny. Podczas ładowania można w pełni korzystać z wszystkich funkcji myszy. SpaceMouse Pro Wireless dzięki funkcji wykrywania dłoni, przedłuża żywotności baterii (zmniejszone zużycie prądu w trybie oczekiwania).

Światowej klasy ergonomia i jakość wykonania

Profesjonaliści 3D z całego świata wierzą, że urządzenia firmy 3Dconnexion wspomogą ich pracę. A to oznacza, że ergonomia i jakość wykonania są zawsze na najwyższym poziomie. Pełnowymiarowa wyściełana podpórka pod nadgarstek myszy 3D SpaceMouse Pro Wireless zapewnia komfortową pracę.
Każdy z 15 w pełni programowalnych klawiszy dotykowych został umieszczony tak, aby zapewnić maksymalną efektywność. Są one częścią precyzyjnej konstrukcji zbudowanej z komponentów o najwyższej jakości.

Używaj myszki 3D w programach Microsoft Office i przeglądarkach internetowych

Wykorzystaj potencjał myszki 3D w innych ulubionych programach. Sterownik 3DxWare 10 pozwala przesuwać, przybliżać i oddalać strony w Microsoft Word, Excel oraz przeglądarkach Internet Explorer, jak również nawigować w Firefox i Chrome.

Korzyści z zastosowania myszek 3D:

– większa produktywność
– zwiększa komfort pracy (redukuje ilość ruchów i kliknięć myszką)
– poprawia jakość projektów (znacznie poprawia poziom zaawansowanego badania modelu).

Artykuł przygotowany na podstawie strony: http://www.3dconnexion.pl