Szkolenie otwarte z CATIA V5 już w październiku!

12 sierpnia 2022

Zapisz się na kurs CATIA V5 – zdobądź fundamentalną wiedzę z podstaw projektowania powierzchniowego, niezbędną przy współpracy z dostawcami OEM.

Rozpoczynamy zapisy na październikowe kurs otwarty z CATIA V5 z zakresu podstawowego. Zapisy już ruszyły i potrwają do wyczerpania limitu miejsc, więc nie czekaj i zapisz się już dziś! Szkolenie odbędzie się w dniach 17-20 października 2022 i w zależności od liczby zainteresowanych osób będzie miało formę stacjonarną lub online.

Wszystkie nasze kursy prowadzone są przez kadrę certyfikowanych trenerów z wieloletnim doświadczeniem, którzy nie tylko szkolą, ale również na co dzień pracują z oprogramowaniem CATIA V5. Nasi trenerzy podczas kursów poza częścią teoretyczną, skupiają się przede wszystkim na praktyce. Z nami dostajesz nie tylko wiedzę, ale również gotowe rozwiązania, które możesz wykorzystać w swojej pracy przy projektach.

Szkolenie składać się będzie z dwóch części, teoretycznej i praktycznej. Zakres obejmuje takie tematy, jak:

  • Sketcher,
  • Part Design,
  • Wireframe & Surface Design,
  • Assembly Design,
  • Drafting.

Zarezerwuj miejsce i zapisz się już dziś! Cenimy sobie komfort naszych kursantów, dlatego liczba miejsc jest ograniczona. Szczegółowe informacje oraz dane kontaktowe do zapisów:

Kontakt dla osób prywatnych:
tel. +48 531 465 173
e-mail: m.pawlak@cadsol.pl

Kontakt dla firm:
tel. +48 71 358 04 10
e-mail: biuro@cadsol.pl


Katalog szkoleń CADSOL

Znasz już podstawy oprogramowania CATIA V5?
Pobierz Katalog szkoleń i sprawdź nasze inne kursy!

Oferowane przez nas kursy pozwalają na pogłębienie oraz doszlifowanie wiedzy inżynierskiej oraz wiedzy z oprogramowania CAD/CAM. Jesteśmy certyfikowany centrum szkoleniowym Dassault Systemes, dlatego wydawane przez nas certyfikaty honorowane są na całym świecie.

*Zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu lub odwołania szkolenia w przypadku niewystarczającej liczby zgłoszeń.