KONSULTANT DS. ORGANIZACYJNYCH

Opis stanowiska:

  • Kompleksowe prowadzenie biura
  • Obsługa szkoleń stacjonarnych
  • Przygotowywanie materiałów szkoleniowych
  • Negocjacje i koordynowanie współpracy z podwykonawcami
  • Zamawianie materiałów biurowych, gospodarczych i spożywczych
  • Przygotowywanie i obsługa przesyłek
  • Wsparcie dla działu handlowego i marketingu

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Kartę Multisport
  • Pracę w młodym zespole w centrum miasta

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY ROBOTÓW

  • Prowadzenie aktywnych działań handlowych
  • Nadzorowanie wdrożenia projektów od strony handlowej
  • Rozwijanie sprzedaży z nowymi partnerami
  • Analiza rynku

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży B2B (mile widziane w obszarach automatyzacji produkcji i pokrewnych)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywna znajomość języka angielskieg

Oferujemy:

  • Atrakcyjne zarobki
  • Dowolna forma zatrudnienia
  • Pakiet szkoleń
  • Dostęp do systemów benefit
  • Możliwość pracy zdalnej

INŻYNIER WSPARCIA SYSTEMÓW CAx/PLM

  • prowadzenie szkoleń z oprogramowania CATIA, 3DEXPERIENCE, ENOVIA, DELMIA, CATIA Composer
  • Udzielanie wsparcia technicznego klientom firmy
  • Opracowywanie materiałów szkoleniowych na potrzeby spersonalizowanych szkoleń
  • Udzielanie wsparcia technicznego w procesie sprzedaży
  • Wdrażanie oprogramowania i metodyki pracy u klientów
  • Rozwój dedykowanych rozwiązań dla przemysłu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (lub V rok studiów)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność samodzielnej nauki
  • Gotowość do rozszerzania swoich kompetencji
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Mile widziana znajomość oprogramowania CAx, w szczególności CATIA i NX

Oferujemy:

  • Udział w projektach szkoleniowych i wdrożeniowych w wielu dziedzinach przemysłu
  • Szkolenia wewnętrze oraz zewnętrzne
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
  • Dowolna forma umowy
  • Karta Multisport
  • Interesującą pracę w ambitnym zespole

Klauzula informacyjna

Na podstawie art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwane dalej RODO, informią, że:
Administratorem Pana/i Danych jest: CADSOL Design Polska Sp. z o.o.
Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu: udziału w niniejszym procesie rekrutacyjnym oraz – w przypadku wyrażenia na to zgody- dalszych procesach rekrutacyjnych.
Podstawą do przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest: udzielona przez Pana/Panią zgoda na przetwarzanie danych w ramach przesłanego dokumentu CV do administratora danych.
Informacja o przekazywaniu danych do innych podmiotów: Pana/Pani dane nie będą przekazywane innym podmiotom niewymienionym w przepisach prawa.
Okres przechowywania danych: Pana/Pani dane będą przechowywane przez 2 lata.
Ma Pani/Pan prawo do:

  • dostępu do swoich danych oraz możliwość ich sprostowania,
  • usunięcia lub ograniczenia przetwarzania swoich danych,
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
  • przenoszenia danych,
  • cofnięcia wyrażonej zgody na przetwarzanie danych,
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego.