Oferty pracy

Szukasz pracy jako inżynier? Sprawdź, bo może czekamy właśnie na Ciebie!

Zostań częścią naszego zespołu i zdobądź doświadczenie w firmie, która od 30 lat jest liderem na polskim rynku usług inżynierskich. Czeka na Ciebie praca pełna wyzwań, w której rozwiniesz swoje umiejętności i nie tylko! Pracuj z najnowszymi technologiami oraz firmami z czołowych gałęzi przemysłu!

Czym zajmujemy się w CADSOL? Prowadzimy szkolenia z programów wspomagających prace inżynieryjne, jak m.in. CATIA, 3DEXPERIENCE, DELMIA, ENOVIA. Dodatkowo automatyzujemy i integrujemy procesy oraz stanowiska zrobotyzowane w środowisku produkcyjnym u klientów.

Jednak CADSOL to przede wszystkim ludzie, którzy tworzą naszą firmę. To dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych inżynierów i specjalistów, działamy i rozwijamy się każdego dnia nie tylko jako firma, ale również jako cały zespół. Zainteresowany? Dołącz do nas!

Gdzie będziesz pracować?

Większość naszego zespołu pracuje stacjonarnie w naszym nowym biurze, które znajduje się na Browarach Wrocławskich przy ul. Jedności Narodowej 234/5 we Wrocławiu. Niektóre stanowiska wiążą również się z pracą wyjazdową.

Benefity

Możliwość rozwoju

Możliwość rozwoju

Szkolenia

Szkolenia dla pracowników

Praca z nowymi technologiami

Najnowsze technologie

Karta MultiSport

Karta na zajęcia sportowe MultiSport

Ubezpieczenie społeczne

Grupowe ubezpieczenie na życie

Dowolny typ umowy

Dowolna forma umowy: B2B lub umowa o pracę

Kogo aktualnie szukamy, czyli praca dla inżyniera.

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji w naszej firmie. Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi ofertami pracy, zaobserwuj nas na Facebooku oraz LinkedIn, gdzie wrzucamy najświeższe informację o prowadzonych rekrutacjach.

Masz pytania? Napisz do nas!