MENU

CADSOL Design jako lider na rynku szkoleń CATIA z 17 – letnim doświadczeniem w tej dziedzinie gwarantuje kursy na najwyższym poziomie oraz:

- Elastycznie dopasowany rodzaj szkolenia

W swojej ofercie posiadamy szkolenia CATIA V5/V6 na poziomie podstawowym oraz zaawansowanym. Jesteśmy w stanie jak najlepiej dopasować kursy do potrzeb oraz profilu Państwa firmy. Dzięki temu możemy przekazać słuchaczom niezbędną wiedzę w sposób jasny i rzeczowy aby na bieżąco mogli ją zacząć wykorzystywać w swojej pracy.

- Doświadczenie Trenerów

Są nimi inżynierowie aktualnie zajmujący się pracą z systemem CATIA V5 oraz posiadający międzynarodowe certyfikaty w tej dziedzinie.

- Referencje

W gronie naszych zadowolonych Partnerów korzystających z CATIA V5 znalazło się już wiele firm. Jeśli chcieliby Państwo sprawdzić nasze referencje możemy je przedstawić na życzenie.

- Certyfikat 

Po zakończeniu szkolenia CATIA V5 wystawiamy uczestnikom imienny certyfikat. Dodatkowo w czasie kursu gwarantujemy każdemu uczestnikowi indywidualne stanowisko szkoleniowe, komplet materiałów oraz opiekę  fachowego szkoleniowca.

W razie zainteresowania szczegółami zapraszamy do zakładki Szkolenia.

©Copyright 2017 - CADSOL Design Polska Sp. z o.o. All rights reserved. Realizacja: 3motion