MENU

Dołącz do uczestników czerwcowego szkolenia dla osób prywatnych, zapisz się już dzisiaj.

Chciałbyś poznać bliżej system CATIA? A może już pracujesz przy wykorzystaniu tego oprogramowania, ale dostrzegasz swoje braki w wyszkoleniu? Powinieneś skontaktować się z Nami!

Jeśli jesteś początkującym użytkownikiem, który niewiele miał wspólnego z systemem CATIA, z pewnością najlepszym rozwiązaniem będzie odbycie kilkudniowego szkolenia podstawowego dla osób prywatnych. Pozwoli to na poznanie ogólnego zarysu możliwości programu oraz zasad podstawowej pracy inżyniera. Jednocześnie będzie pomocne w pozbyciu się złych nawyków z innych programów czy też tych nabytych przez internetowe samouczki. Certyfikat potwierdzający umiejętności władania programem CATIA jest niezwykle cenny na rynku pracy.

Wiadomości dotyczące pytań o szkolenie oraz zapisów prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Termin szkolenia: 22 – 25 sierpnia 2016 r.

Czas: 4 dni (32 godziny).

©Copyright 2017 - CADSOL Design Polska Sp. z o.o. All rights reserved. Realizacja: 3motion