Obowiązki:

  • Prowadzenie szkoleń z oprogramowania CATIA, 3DEXPERIENCE, ENOVIA, DELMIA, CATIA Composer
  • Udzielanie wsparcia technicznego klientom firmy;
  • Opracowywanie materiałów szkoleniowych na potrzeby spersonalizowanych szkoleń;
  • Udzielanie wsparcia technicznego w procesie sprzedaży;
  • Wdrażanie oprogramowania i metodyki pracy u klientów;
  • Rozwój dedykowanych rozwiązań dla przemysłu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (lub V rok studiów);
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność samodzielnej nauki;
  • Gotowość do rozszerzania swoich kompetencji;
  • Umiejętność pracy w grupie;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Mile widziana znajomość oprogramowania CAx, w szczególności CATIA i NX.

Oferujemy:

  • Udział w projektach szkoleniowych i wdrożeniowych w wielu dziedzinach przemysłu;
  • Szkolenia wewnętrze oraz zewnętrzne;
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy;
  • Dowolna forma umowy;
  • Karta Multisport;
  • Interesującą pracę w ambitnym zespole.

KLAUZULA INFORMACYJNA
do przetwarzania danych osobowych

Na podstawie art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwane dalej RODO, informuję Pana/Panią, że: