Działanie cobotów opiera się na zachowaniu najwyższej precyzji wykonywanych zadań. Atutem wykorzystania tych urządzeń jest to, że przewyższają one możliwości człowieka w zadaniach powtarzalnych i schematycznych. Mogą wykonywać daną pracę przez wiele godzin bez zmęczenia, utrzymując najwyższą precyzję. Dodatkowo maszyna nie potrzebuje odpoczynku, w przeciwieństwie do człowieka. Zachowanie ciągłości wykonywania zadań, może z kolei w znaczący sposób, przełożyć się na wysoki wynik finansowy Twojej firmy.

Nowoczesna technologia testowania i oceny jakości

Dzięki cobotom możliwe jest podniesienie poziomu automatyzacji procesu kontroli jakości. Dzięki wyposażeniu w czujniki oraz kamery, urządzenia dostarczane przez CADSOL, doskonale sprawdzą się do oceny produktów czy jakości wykonywanej pracy na podstawie parametrów, jakie zostały zdefiniowane w sterowniku.

Co jest możliwe dzięki wykorzystaniu cobotów w testowaniu? Przykładowo – może ocenić czy wielkość danego produktu, jego ciężar oraz inne parametry zgadzają się z tymi, które zostały wprowadzone do jego oprogramowania. Co więcej, może on także wykrywać ubytki, zniszczenia i inne wady produktu przed jego spakowaniem, a które to mogłyby umknąć ludzkiemu oku. Dzięki temu, możemy zaoferować swoim Klientom najwyżej jakości produkty, doskonale przetestowane oraz dokładnie sprawdzone, tak aby nikt nie miał wątpliwości co do tego, że otrzymał towar niezawodny i solidny.

W jakich obszarach działalności sprawdzi się aplikacja kontroli jakości?

W przemyśle motoryzacyjnym, w branży spożywczej, farmaceutycznej, a także w obróbce metali i innych materiałów – kontrola jakości jest szczególnie istotnym procesem, o który warto zadbać w każdej firmie. Klienci oczekują otrzymania wysokiej jakości produktu, ten z wadami generuje niezadowolenie i negatywnie odbija się na opiniach na temat Twojej firmy. Nasze coboty zadbają, aby Twoje produkty cieszyły się wysoką oceną!

Roboty współpracujące – zdecyduj się na tę inwestycję

Wdrażaj innowacyjne rozwiązania w swoim przedsiębiorstwie. Coboty to inwestycja, która bardzo szybko zwróci się w Twoim biznesie – przekonaj się o tym sam, wybierając nowoczesne rozwiązania dostarczane przez fachowców CADSOL. Nie tylko usprawnisz realizację procesów produkcyjnych, ale upewnisz się, że sprzedajesz jedynie najwyższej jakości produkty.