Wkręcanie śrub, łączenie części i inne powtarzalne prace montażowe, mogą być w 100% wykonywane przez coboty. Co więcej, możesz nasze urządzenia wykorzystywać w obszarach, gdzie panują warunki niebezpieczne dla człowieka. Coboty sprawdzają się w miejscach, gdzie występuje podwyższone ryzyko wystąpienia wypadku. Ich atutem jest także opcja przyspieszenia wielu czynności, jakie wykonywane są w ramach montażu. Można także zachować ciągłość wykonywania zadań, co szczególnie doskonale sprawdzi się na liniach produkcyjnych.

Możliwość pracy z różnymi materiałami

Coboty wykonują prace montażowe na drewnie, tworzywach sztucznych, a także wielu innych materiałach. Zapewnione jest to nie tylko przez ich wyjątkową konstrukcję, ale także doskonale napisaną aplikację służącą do sterowania naszymi robotami.

Odkryj szereg możliwości oferowanych przez coboty od CADSOL

Dzięki urządzeniom tego rodzaju, możliwe jest nie tylko wykonywanie czynności z obszaru montażu (wkręcenia śrub, nakrętek czy łączenie części i umieszczenie jednego elementu przy drugim), ale też na przykład kontrola jakości, obsługa maszyn, a także wszystkie inne zadania, jakie opisano na naszej stronie internetowej.

Coboty ze względu na swoje uniwersalne funkcjonalności mogą być przenoszone pomiędzy różnymi stanowiskami zadaniowymi i wspierać człowieka w wykonywaniu procesów lub realizować je samodzielnie, szczególnie, kiedy są one schematyczne i powtarzalne. Zapraszamy do wyboru innowacyjnych cobotów w CADSOL.