Proponujemy sprzedaż asortymentu do robotów współpracujących firmy Robotiq, służącego do automatyzacji procesów w zakładach przemysłowych, produkcyjnych i laboratoriach. Wśród oferowanych przez CADSOL produktów, proponujemy między innymi Hand-E, 2-palczasty lub 3-palczasty chwytak, chwytaki próżniowe, system wizyjny, a także paletyzer. Każde z nich z całą pewnością znajdzie swoje szerokie zastosowanie w prowadzonym przez Ciebie biznesie – wszystko dzięki elastyczności w dostosowaniu ich do wybranych miejsc pracy

W jaki sposób wykorzystać można chwytaki Robotiq?

Przemieszczanie towarów z miejsca na miejsce, obsługa maszyn, kontrola jakości czy montaż to ledwie ułamek wszystkich czynności, jakie są w stanie wykonywać roboty współpracujące. W zależności od zapotrzebowań Twojego biznesu, proponujemy różne modele chwytaków od firmy Robotiq.

CADSOL – wdrażamy nowoczesne innowacje w Twojej firmie

W celu wykorzystania nowych możliwości automatyzacyjnych w swojej firmie, warto wybrać specjalistów CADSOL. Chwytaki Robotiq, nie mają przed nami tajemnic, chętnie pomożemy we wdrożeniu ich w Twojej firmie. Przeszkolimy także inżynierów z oprogramowania, tak aby sprawnie sobie radzili z dostosowywaniem działania wybranych robotów współpracujących do określonych zadań w Twoim zakładzie.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie producenta: ROBOTIQ.

 

Hande-E 2-palczasty chwytak 3-palczasty chwytak Chwytaki próżniowe Paletyzer