CADSOL – chwytaki próżniowe

Proponujemy sprzedaż cobotów firmy Robotiq, popularnego producenta urządzeń mechatronicznych, służących do automatyzacji procesów w zakładach przemysłowych, produkcyjnych i laboratoriach. Wśród oferowanych przez Cadsol robotów współpracujących, proponujemy między innymi Hand-E, 2-palczasty lub 3-palczasty chwytak, chwytaki próżniowe, system wizyjny, a także paletyzer. Każde z tych urządzeń mechatronicznych z całą pewnością znajdzie swoje szerokie zastosowanie w prowadzonym przez Ciebie biznesie – wszystko dzięki elastyczności w dostosowaniu ich do wybranych miejsc pracy.

W jaki sposób wykorzystać można chwytaki Robotiq?

Przemieszczanie towarów z miejsca na miejsce, obsługa maszyn, kontrola jakości czy montaż to jedynie ledwie ułamek wszystkich czynności, jakie są w stanie wykonywać roboty współpracujące tego producenta. Doskonale sprawdzą się one nie tylko podczas produkcji nowych rzeczy, ale także obróbce licznych materiałów, począwszy od tworzyw sztucznych, poprzez drewno, z kolei na metalach kończąc. W zależności od zapotrzebowań Twojego biznesu, proponujemy różne modele cobotów od firmy Robotiq.

CADSOL – wdrażamy nowoczesne innowacje w Twojej firmie

W celu wdrożenia nowych możliwości automatyzacyjnych w swojej firmie, warto wybrać specjalistów Cadsol, zespół, który charakteryzuje się niemalże 30-letnim doświadczeniem w obszarze urządzeń mechatronicznych. Coboty od producenta Robotiq, nie mają przed nami tajemnic, chętnie pomożemy we wdrożeniu ich do Twojej firmy. Przeszkolimy także inżynierów z ich programowania, tak aby sprawnie sobie radzili z dostosowywaniem działania wybranych robotów współpracujących do określonych zadań w Twoim zakładzie.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie producenta: ROBOTIQ.

 

Hande-E 2-palczasty chwytak 3-palczasty chwytak Chwytaki próżniowe Paletyzer