Urządzenia mechatroniczne przeznaczone do automatyzacji procesów, znajdują swoje szerokie zastosowanie w wielu firmach, między innymi zakładach przemysłowych, produkcyjnych, laboratoriach czy różnorodnych warsztatach. Nie inaczej jest z cobotami dostarczanymi przez firmę Schmalz – lidera w obszarze automatyki z podciśnieniem. Proponujemy wdrożenie między innymi takich urządzeń, jak wielkoobszarowe systemy chwytakowe FQW, powierzchniowe systemy chwytakowe FXCB/FMCB oraz podciśnieniowe urządzenia końcowe VEE.

Coboty firmy Schmalz – profesjonalna automatyzacja procesów w zakładzie

Ze względu na szeroki wybór urządzeń mechatronicznych, możliwe jest wybranie tego idealnego, które będzie idealnie pasowało do zadań w Twoim zakładzie. Co więcej, dostarczamy do nich wysokiej klasy, nowoczesne aplikacje, co pozwala na uniwersalne dostosowanie ich pracy do obecnych wymagań w Twojej firmie. Coboty od firmy Schmalz wykazują się ponadto intuicyjną obsługą – szkolimy w tym zakresie inżynierów, którzy pracują w Twoim zespole.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie producenta: SCHMALZ.

Vacuum Generator ECBPi Vacuum Generator ECBPMi Wielkoobszarowe systemy chwytakowe FQW Powierzchniowe systemy chwytakowe FXCB/FMCB Podciśnieniowe urządzenia końcowe VEE