Roboty współpracujące to wyjątkowa i nowoczesna technologia, która już teraz może wynieść Twoją firmę na wyższy poziom technologii wytwarzania. Dzięki dostarczanym w CADSOL rozwiązaniom, wyprzedzisz swoją konkurencję oraz rozwiążesz problemy kadrowe już teraz. W swojej ofercie posiadamy między innymi aplikację Pick & Place, która szczególnie przyda się w zakładach zajmujących się logistyką, a także składowaniem i przechowywaniem poszczególnych towarów. Aplikację tę można również z powodzeniem wykorzystać w procesach produkcyjnych.

Podnieś & pozycjonuj – aplikacja oparta o coboty

CADSOL to firma, w której proponujemy nowoczesne rozwiązania pozwalające na precyzyjną i bezpieczną pracę maszyn różnego rodzaju. Aplikacja Pick & Place, jak sama jej nazwa wskazuje, pozwala cobotom na podnoszenie określonych przedmiotów, a następnie odkładanie ich na wcześniej ustalonych miejscach. Dzięki temu możemy usprawnić pracę w obsłudze linii produkcyjnych wielu branż, również spożywczej czy farmaceutycznej! Jak więc widać, czyni to z nich wyjątkowo uniwersalne wyposażenie o dużej elastyczności zadaniowej, które już teraz powinno wspomóc prace Twojego zakładu.

Automatyzacja powtarzalnych procesów to krok w przyszłość

Co daje automatyzacja procesów na produkcji w Twojej firmie? Przede wszystkim przyspiesza wiele zadań. Aplikacja Pick & Place umożliwia zwiększenie wydajności w wykonywaniu akcji, którymi dotąd zajmowali się Twoi pracownicy. Dzięki wykorzystaniu cobota możemy to zrobić szybciej w porównaniu do pracy człowieka. Roboty współpracujące precyzyjnie pobierają oraz odkładają produkty w uporządkowany i wcześniej zaprogramowany sposób.

Zachowaj ciągłość pracy w swoim zakładzie

Coboty to urządzenia pracujące bez przerw na wiele zmian. Odpowiednio dostosowana aplikacja przerwie działanie urządzeń, w razie gdyby wystąpiła nieprzewidziana lub niebezpieczna sytuacja. Umożliwia to ich pracę przez 24h na dobę. Odkryj także pozostałe możliwości cobotów – w CADSOL dostarczamy profesjonalne aplikacje, które umożliwiają ich obsługę.