Pakowanie towarów jest czasochłonne i wymaga dużego nakładu pracy, więc łączy się ze znacznymi kosztami dla pracodawcy. Nasza firma oferuje coboty, które pozwalają na automatyzację całego procesu paletyzacji. Jakie korzyści niesie za sobą takie rozwiązanie?

Wysoka wydajność pracy

Przy pakowaniu pracownicy muszą się schylać, podnosić ciężkie towary, przez wiele godzin powtarzać te same czynności. Nawet bardzo szybkie tempo, nie dorówna wydajności cobotów, które mogą pracować bez przerwy, tak długo, jak jest to potrzebne. Roboty są niezwykle precyzyjne, więc nie ma potrzeby ich stałego nadzorowania, a personel można oddelegować do innych zadań. Dla firmy oznacza to zasadnicze zmniejszenie kosztów pracy. Średni okres, po którym inwestycja się zwraca, to zaledwie 192 dni!

Precyzja cobotów

Oferujemy coboty do paletyzacji Universal Robots. Ta firma, jako lider na rynku automatyzacji, uzyskała patenty na wiele innowacyjnych rozwiązań. Dzięki temu, maszyny są niezawodne i mają niezwykle zaawansowane funkcje, które pozwalają im pracować nawet w ciężkich warunkach.
Ogromną zaletą jest wielofunkcyjność cobotów. W dowolnym momencie można je zaprogramować inaczej – od razu będą gotowe do spełniania nowych zadań i wykonywania nawet najbardziej skomplikowanych czynności. Wszystkie roboty mają przejrzysty interface, więc bardzo łatwo je obsługiwać.

Stałe wsparcie klientów

Nasza firma zapewnia bezpłatny audyt w zakładach i profesjonalne doradztwo przy wyborze robotów do paletyzacji. Firmom, które decydują się na nasze usługi, oferujemy szkolenia pracowników, serwis urządzeń i wsparcie techniczne. Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, więc mamy pewność, że nasi klienci mają znakomitą opiekę. Twój biznes zasługuje na najlepsze rozwiązania – my je dostarczamy.

Szkolenie CATIA V5