Przejdź do logowania

Czytaj więcej

Na szkoleniu otrzymujecie państwo opracowany przez nas zbiór zadań wraz ze szczegółową instrukcją do ich wykonania. Stawiamy na naukę przy zadaniach praktycznych.

Aby otrzymać dostęp do Strefy Klienta należy być naszym klientem oraz wysłać prośbę o utworzenie konta na biuro@cadsol.pl. Hasło zostanie wysłane w wiadomości zwrotnej.

Należy uruchomić managera zadań windows. Procesy CNEXT oraz CSTART odpowiadają za uruchomienie się programu.

Cena oprogramowania jest zależna od wielu zmiennych jak zakres licencji, aktualne promocje producenta, czy ilość stanowisk. W celu uzyskania dokładnej wyceny zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Czytaj więcej

Od samego początku istnienia nasza firma jest ściśle związana ze środowiskiem akademickim. Nasz zespól tworzą przede wszystkim absolwenci czołowych polskich uczelni techniczny z Politechniką Wrocławską na czele. Znając doskonale oczekiwania przyszłych pracodawców zdecydowaliśmy o utworzeniu programów wspierających wejście na rynek pracy dla przyszłych inżynierów.

Czytaj więcej

W celu zagwarantowana naszym klientem dodatkowej wartości oferowanych przez nas usług, od początku 2017 roku wprowadziliśmy dla wszystkich aktualnych oraz przyszłych klientów Program lojalnościowy.

Czytaj więcej

Wybierając ofertę ratalną, mogą Państwo skorzystać z oferty szkoleniowej w dolwolnie wybranym terminie.

 

Czytaj więcej

Przejdź do logowania

Sprawdź

Poznaj szczegóły oferty

 

Czytaj więcej