CATIA Composer R2019 w języku polskim!

27 listopada 2018

Dostępna jest już najnowsza wersja oprogramowania CATIA Composer R2019. Wielkim ukłonem w stronę polskich użytkowników jest dodanie przez producenta polskiej wersji językowej. Z pewnością sprawi to, że obsługa programu będzie jeszcze prostsza i znajdzie szersze zastosowanie. Niżej przedstawiamy pasek wstążek.

Oprócz tej nieocenionej zmiany, wraz z nowym wydaniem wprowadzono również inne usprawnienia, jak np. zwiększenie kontroli nad orientacją i pozycją wymiarów, czy proste tworzenie odwrotnych animacji. Powiększono również bibliotekę przykładowych narzędzie, uzbrojonych od razu w pakiet inteligentnych widoków, by tworzone instrukcje były bardziej czytelne i intuicyjne.

Przypomnijmy, że CATIA Composer to niezwykle intuicyjne i proste w obsłudze oprogramowanie umożliwiające nawet „nie-technicznym” użytkownikom tworzenie asocjatywnych rysunków 2D i 3D, dokumentacji produktu, czy też interaktywnych prezentacji. Daje również wielki potencjał wykorzystania gotowych modeli 3D produktów w działach sprzedaży, marketingu, a nawet na liniach produkcyjnych, czy w procesie szkolenia i wsparcia. Wykorzystanie faktycznych modeli CAD w tych procesach znacznie podnosi ich jakość i daje pewność, co do aktualności i dokładności przekazywanych informacji.