Universal Robots z najlepszymi wynikami w historii!

17 maja 2022

Universal Robots odnotował najlepsze w historii wyniki w pierwszym kwartale 2022.

Universal Robots zanotowało swój najlepszy kwartał w historii, co odzwierciedla coraz większe udziały firmy w sektorze automatyki i robotyki. Wyniki za pierwszy kwartał 2022 roku pokazują, że rola robotów współpracujących jest obecnie bardzo istotna.

Duński producent robotów współpracujących oraz nasz Partner zakończył I kwartał z historycznie rekordowymi przychodami w wysokości 85 mln USD, co oznacza wzrost o 30% w odniesieniu do pierwszego kwartału w roku poprzednim.

Oprócz rekordowych przychodów firma w danym kwartale zatrudniła także 80 nowych pracowników oraz rozpoczęła pracę nad nową, większą siedzibą główną w Danii. Zdaniem Dyrektora finansowego Universal Robots, Kima Nørgaarda Andreasena, aktualne trendy w firmach wskazują na rosnące zapotrzebowanie na automatyzację w przedsiębiorstwach. Podkreślają one również znaczącą rolę tzw. cobotów we wspieraniu przedsiębiorstw, które borykają się z brakiem pracowników.

Więcej o sukcesach firmy przeczytasz TUTAJ.


Brakuje Ci pracowników w firmie? Chcesz zoptymalizować swoje procesy oraz produkcję? Oferujemy indywidualne rozwiązanie, biorąc pod uwagę wielkość oraz potrzeby Twojej firmy. Skontaktuj się z nami i zobacz, jak coboty mogą pomóc usprawnić procesy w Twojej firmie.

Napisz do nas